HJC

Prilba HJC i50 VANISH MC4HSF

HJC
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 94105
  Na objednávku
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
189,00 €
Parametre
Kód produktu: 94105
SKU: 180174
Kategória: i50

i50 nová off-road prilba HJC je navrhnutá tak, aby poskytovala jazdcovi pohodlie a komfort v agresívnom a atraktívnom dizajne. Veľký očný priezor optimalizuje celkovú viditeľnosť a špeciálne pohľad smerom nadol. Dve pozície prelisu v zadnej časti prilby umožňuje jazdcovi umiestniť gumičku okuliarov do optimálnej polohy. Predĺžený šilt blokuje slnečné svetlo a nečistoty. Materiál šiltu je pružný a zaisťuje ohýbanie materiálu namiesto jeho lámania. Ústna ventilácia je vymeniteľná bez náradia a umožňuje ľahké čistenie. Systém „ACS“ Advanced Channeling Ventilation zabezpečuje prúdenie vzduchu zpredu do zadu, odvádzajúc teplo a vlhkosť  von. Interiér SuperCool® udržuje v prilbe optimálnu teplotu a sviežosť  vďaka antibakteriálnej tkanine, ktorá odbúrava vlhkosť a zápach. Táto výplň je  odnímateľná  a zároveň vhodná na pranie. Model i50 je vybavený technológiou rozloženia nárazov HJC SLID (Sliding Layer Impact Distribution).
 
ECE štandardy:
Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb určených pre cestnú premávku.
 
Polykarbonátová škrupina:
Pokročilá polykarbonátová škrupina je navrhnutá tak, aby bola ľahká, vynikajúco tvarovaná a pohodlná s využitím technológie CAD.
 
Supercool interiér:
Poskytuje vylepšenú funkcie odvádzania vlhkosti a rýchleho sušenia.
Vyberateľný interiér.
Drážky pre ľudí, ktorí nosia okuliare.
 
ACS
Pokročilý ventilačný systém
Vďaka HJC technológii a skúsenostiam z MotoGP sa podarilo vyvinúť systém aerodynamiky a vetrania, ktorý nemá konkurenciu. Prilby HJC patria k prilbám s najlepším vetraním na trhu.
Zažite najlepší výkon so svojou prilbou HJC.
 
i50 ďalšie vlastnosti:
SLID (Sliding Layer Impact Distribution) vylepšenie interiéru, ktoré pomáha redukovať zranenia pri náraze.
Dve pozície umiestnenia popruhu na okuliare.
Flexibilný silt vyrobený z materiálu, ktorý sa ohne, ale nezlomí.
 
Záruka:
Záruka sa vzťahuje iba na chyby výrobcu a záručná doba sa u jednotlivých modelov HJC líši. Na sériu RPHA sa poskytuje záruka až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby, zatiaľ čo na všetky ostatné modely sa poskytuje záruka až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).
Záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia, nedbalosti, úprav, nehôd atď., spôsobené používateľom.
Zmena farby u fluorescenčných farieb nepodlieha záruke, pretože ide o typickú vlastnosť fluorescenčnej farby; môže vyblednúť alebo degradovať v závislosti od prostredia používateľa.
U plexi štítov platí záruka jeden rok od dátumu nákupu. Táto záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú nesprávnym používaním, nedbalosťou, čistením, úpravami, nehodami atď.

0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov