Yamaha

Motocykel YAMAHA LCG125 RayZR SMX 2024

Yamaha
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 58424
  Na objednávku
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
2 190,00 €
Parametre
Kód produktu: 58424
Kategória: Skútre
VYCHUTNAJTE SI RAY.
Keď uvidíte, koľko toho tento základný skúter ponúka, budete prekvapení! Jeho úsporný motor Blue Core s objemom 125 cm3 je vybavený špeciálnym systémom Power Assist na rýchlejšiu akceleráciu a pri hmotnosti iba 99 kg je model RayZR v rušných mestských uliciach veľmi svižný. Navyše ponúka odkladací priestor na prilbu* alebo nákup. (*V závislosti od tvaru prilby sa niektoré modely nemusia do úložného priestoru vojsť.)

Široké dvojité sedadlo zaisťuje pohodlie pri každej jazde. V mnohých krajinách možno na modeli RayZR jazdiť s vodičským oprávnením skupiny B** a vďaka slávnej spoľahlivosti spoločnosti Yamaha a širokej sieti predajcov je samozrejmé, že si nemusíte robiť žiadne starosti. (** V rozličných krajinách môžu existovať rôzne obmedzenia v rámci príslušných právnych predpisov. Spoločnosť Yamaha navyše odporúča všetkým jazdcom, aby pred jazdou na akomkoľvek dvojkolesovom alebo trojkolesovom stroji absolvovali kurzy jazdy na motocykli.)

FUNKCIE

Najľahší skúter Yamaha
Nech už sa chystáte kamkoľvek, vždy je dobré cestovať naľahko! Model RayZR váži iba 99 kg a je tak najľahším skútrom spoločnosti Yamaha, čo z neho robí jeden z najrýchlejších a najpríjemnejších spôsobov pohybu po meste. Jeho nízka hmotnosť zaisťuje tiež rýchlejšiu akceleráciu, väčšiu obratnosť a nižšiu spotrebu paliva a uľahčuje tlačenie skútra pri parkovaní.

Motor Blue Core s objemom 125 cm3
Model RayZR poháňa najnovší motor Yamaha Blue Core s objemom 125 cm3, ktorý sa vyznačuje pohotovým výkonom s nízkymi emisiami a pôsobivou spotrebou paliva. A na intenzívnejšie zrýchlenie z pokoja je model RayZR vybavený špeciálnym elektrickým systémom Power Assist, ktorý poskytuje dodatočný impulz pri rozjazde.

Systém Start & Stop
Ekologický systém Start & Stop automaticky vypína motor pri zastavení na semaforoch alebo križovatkách, čím znižuje spotrebu paliva až o 4 %. Jeho inovatívny generátor Smart Motor zaisťuje veľmi tiché štartovanie motora a je zároveň kľúčovou technológiou špeciálneho systému Power Assist, ktorý umožňuje intenzívnejšie zrýchlenie z nulovej rýchlosti.

Svetlá LED a prístrojový panel LCD
Dynamická predná časť modelu RayZR je vybavená centrálne umiestneným LED svetlometom a obrysovým svetlom LED v tvare písmena Y, ktoré je zabudované v športovom štíte na rukoväti. Na zadnej časti je štýlové brzdové svetlo LED a prístrojový panel LCD posilňuje štandardnú špecifikáciu tohto skútra základnej kategórie.

Systém UBS
Na hladké a účinné zastavenie je model RayZR vybavený 190 mm prednou kotúčovou brzdou a zadnou bubnovou brzdou. Pri samostatnom použití zadnej brzdy sa čiastočne aktivuje aj predná brzda. Pri použití oboch bŕzd združený brzdový systém Yamaha automaticky vyrovnáva prednú a zadnú brzdnú silu a pomáha tak kontrolovane zastaviť.

Odkladací priestor pod sedadlom
Pod sedadlom sa nachádza odkladacia priehradka s objemom 21 litrov, do ktorej sa zmestí prilba v závislosti od tvaru a veľkosti. Plochá oblasť nášľapov poskytuje ďalší priestor na prepravu nákupu alebo športovej tašky.

Pohodlná poloha pri jazde
RayZR nie je len najľahší model vo svojej triede, ale aj jeden z tých najpohodlnejších! Kombinácia širokého dvojúrovňového sedadla s priestornými nášľapmi a prirodzenou polohou riadidiel zaisťuje pohodovú jazdu vám aj vášmu spolujazdcovi.

Dynamický dizajn kapotáže v štýle motocykla
Tento skvele vyzerajúci skúter prináša do triedy mestskej mobility nový dynamický štýl vďaka prednej kapotáži inšpirovanej motocyklami, dymovému štítu, hranatým zrkadlám a kontrastným farbám kapotáže.

Systém štartovania jedným stlačením tlačidla
Na ľahké rozbiehanie je k dispozícii účinný štartovací systém, ktorý motor s objemom 125 cm3 naštartuje jediným stlačením tlačidla.

MOTOR
Typ motora Štvortaktný, SOHC, 2-ventilový, vzduchom chladený
Objem 125 cm3
Otvory x zdvih 52,4 × 57,9 mm
Kompresný pomer 10.2:1
Maximálny výkon 6,0 kW pri 6 500 ot/min
Maximálny krútiaci moment 9,7 Nm pri 5 000 ot/min
Mazací systém Prívod oleja do kľukovej skrine
Palivový systém Vstrekovanie paliva
Systém zapaľovania TCI
Štartovací systém Elektrický štartér a nožný štartér
Prevodovka automatická s variátorom
Spotreba paliva 1,8 l/100 km
Emisie CO2 42 g/km

PODVOZOK
Systém predného odpruženia Teleskopická vidlica
Predný zdvih 90 mm
Systém zadného odpruženia Kyvná vidlica
Zadný zdvih 80 mm
Predná brzda Hydraulická jednokotúčová brzda
Zadná brzda Mechanická bubnová brzda
Predná pneumatika 90/90-12 bezdušová
Zadná pneumatika 110/90-10 bezdušová

ROZMERY
Celková dĺžka 1 880 mm
Celková šírka 685 mm
Celková výška 1 190 mm
Výška sedadla 785 mm
Rozchod kolies 1 280 mm
Minimálna svetlá výška 145 mm
Hmotnosť za mokra 99 kg
Objem palivovej nádrže 5,2 l

0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov