HJC HJC

Prilba HJC RPHA90S CARBON LUVE MC5SF

Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 94047
  Na objednávku
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
679,00 €
599,00 €
Parametre
Kód produktu: 94047
SKU: 146675
Kategória: Výpredaj vyklápacích prilieb

RPHA 90S CARBON
Novovyvinutá RPHA 90S CARBON je najkompaktnejšia modulárna prilba, ktorá svojou hmotnosťou a vzhľadom pripomína full-face prilbu, a napriek tomu funguje ako vyklápacia. Vonkajšia Prémiová škrupina z uhlíkových vlákien poskytuje zvýšenú odolnosť voči nárazom a zároveň pohodlnú a veľmi ľahkú prilbu s použitím výstužných materiálov, ktoré zahŕňajú uhlíkovú a uhlíkovú hybridnú tkaninu. RPHA 90S CARBON má 3D navrhnutý interiér, ktorý zabezpečuje výrazné zníženie hluku pre jazdcov. Ďalšou pohodlnou funkciou je dizajn EPS, užitočný najmä pre jazdcov ktorí používajú okuliare. Dizajn prilby disponuje priestorom pre umiestnenie slúchadiel. Možné použiť SMART HJC Bluetooth. SMART HJC sa predáva samostatne.
 
ECE štandardy:
Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb v určených pre cestnú premávku.
 
Karbónová vonkajšia škrupina:
Vonkajšia škrupina z uhlíkových vlákien je ľahká a pohodlná. Zároveň poskytuje zvýšený výkon pri odolnosti voči nárazom.
 
Plexi štít HJ-29:
Všetky štíty HJC ponúkajú 99% UV-A & B ochranu.
Plexi je vybavené uchytením na Pinlock.
1ks Pinlock je súčasťou balenia.
Vylepšený systém dvojitého zamykania štítu so stredovým klipom je ideálny pre závodné podmienky.
Systém rýchloupínania štítu ponúka jednoduchý a bezpečný systém na rýchle odstránenie štítu z prilby bez použitia nástrojov.
 
Slnečná clona HJ-L1:
Integrovaná tmavá slnečná clona s Anti-fog úpravou sa ľahko ovláda prostredníctvom ovládacieho mechanizmu umiestneného v spodnej časti prilby.
 
Interiér:
Pokročilá antibakteriálna tkanina poskytuje vylepšenú funkciu odvádzania vlhkosti a rýchleho sušenia.
Odnímateľný interiér.
Drážky na okuliare môžu vyhovovať jazdcom, ktorí nosia dioptrické okuliare.
 
 
ACS:
Pokročilý ventilačný systém
Vďaka HJC technológii a skúsenostiam z MotoGP sa podarilo vyvinúť systém aerodynamiky a vetrania, ktorý nemá konkurenciu. Prilby HJC patria k prilbám s najlepším vetraním na trhu.
Zažite najlepší výkon so svojou prilbou HJC.
 
Vlastnosti RPHA:
Mikro pracka pre rýchle zapnutie a odopnutie
Rapid Fire – rýchla výmena plexi štítu bez použitia náradia
 
SMART HJC
U tejto prilby je možné využiť komunikačný systém SMART HJC 20B/10B Bluetooth vyvinutý spolu so spoločnosťou SENA navrhnutý špeciálne pre prilby HJC.
SMART HJC je možné nainštalovať na rôzne modely HJC a vďaka kompaktným rozmerom a aerodynamickému dizajnu jednotky nenarušuje celkový vzhľad a aerodynamický dizajn škrupiny.
* Všetky zariadenia SMART HJC sa predávajú samostatne.
 
Záruka:
Záruka sa vzťahuje iba na chyby výrobcu a záručná doba sa u jednotlivých modelov HJC líši. Na sériu RPHA sa poskytuje záruka až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby, zatiaľ čo na všetky ostatné modely sa poskytuje záruka až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).
Záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia, nedbalosti, úprav, nehôd atď. Spôsobené používateľom.
Zmena farby u fluorescenčných farieb nepodlieha záruke, pretože ide o typickú vlastnosť fluorescenčnej farby; môže vyblednúť alebo degradovať v závislosti od prostredia používateľa.
U plexi štítov platí záruka jeden rok od dátumu nákupu. Táto záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú nesprávnym používaním, nedbalosťou, čistením, úpravami, nehodami atď.

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov