HJC

Prilba HJC C91 PROD MC3H

HJC
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 95389
  Skladom
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
199,00 €
159,00 €
Parametre
Kód produktu: 95389
SKU: 108203
Kategória: Výpredaj vyklápacích prilieb

C91
Prilba C91 ponúka jazdcom jedny z najlepších funkcií na trhu za prijateľnú cenu. Škrupina Advanced Polycarbonate Composite Shell poskytuje nízku hmotnosť prilby s vynikajúcim prispôsobením a pohodlím vďaka pokrokovej technológii CAD. Výklopná bradová časť je jednoducho odklápateľná páčkou aj v rukaviciach. Obsahuje tiež vnútornú slnečnú clonu s manuálnym mechanizmom, ktorý sa ľahko pohybuje dopredu a dozadu. Veľký horný prieduch umožňuje vetranie prúdiacim vzduchom prostredníctvom kanálov v prilbe, ideálne na schladenie jazdca v horúcich podmienkach. Horná výplň SuperCool a interiérové lícnice poskytujú vďaka antibakteriálnej látke aktívne odvádzanie vlhkosti. Zároveň majú dodatočný chladiaci efekt. C91 je tiež pripravená pre Smart HJC Bluetooth 10B alebo 20B (* predávajú sa samostatne).
 
ECE štandardy:
Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb určených pre cestnú premávku.
 
Polykarbonátová škrupina:
Pokročilá polykarbonátová škrupina je navrhnutá tak, aby bola ľahká, vynikajúco tvarovaná a pohodlná s využitím technológie CAD.
 
Plexi HJ-17:
Všetky štíty HJC ponúkajú 99% UV-A & B ochranu
Príprava na Pinlock
 
Slnečná clona HJ-V7:
Integrovaná slnečná clona: Vylepšené periférne videnie a vynikajúce blokovanie slnečného žiarenia pomáhajú znižovať namáhanie očí. Anti-Fog a Anti-Scratch povrch.
 
Supercool interiér:
Interiér Supercool udržuje jazdca v chlade a sviežosti vďaka odvádzaniu vlhkosti, zápachu a pokrokovej striebornej antibakteriálnej látke.
Odnímateľný interiér.
Drážky na okuliare: Je vhodný pre jazdcov, ktorí nosia okuliare a slnečné okuliare.
 
Záruka:
Záruka sa vzťahuje iba na chyby výrobcu a záručná doba sa u jednotlivých modelov HJC líši. Na sériu RPHA sa poskytuje záruka až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby, zatiaľ čo na všetky ostatné modely sa poskytuje záruka až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).
Záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia, nedbalosti, úprav, nehôd atď., spôsobené používateľom.
Zmena farby u fluorescenčných farieb nepodlieha záruke, pretože ide o typickú vlastnosť fluorescenčnej farby; môže vyblednúť alebo degradovať v závislosti od prostredia používateľa.
U plexi štítov platí záruka jeden rok od dátumu nákupu. Táto záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú nesprávnym používaním, nedbalosťou, čistením, úpravami, nehodami atď.

0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov