HJC

Prilba HJC CSMX II čierna matná/FLAT BLACK (SEMI)

HJC
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 83054
  Na objednávku
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
99,00 €
Parametre
Kód produktu: 83054
SKU: 177070
Kategória: CS-MX II

Prilba CS-MX II je cenovo prijateľná off-road prilba pre jazdcov, ktorí požadujú kvalitu a bezpečnosť. Táto off-road prilba je vyrobená z Advanced Polycarbonate Composite Shell, ktorá zabezpečuje nízku hmotnosť, skvelý fit a komfort vďaka technológii CAD. Veľký otvor na okuliare poskytuje maximálny rozhľad a okuliare doň dobre pasujú. “ACS” Advanced Channeling Ventilation systém umožňuje horúcemu a vlhkému vzduchu dostať sa z prilby preč.
 
ECE štandardy:
Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb určených pre cestnú premávku.
 
Polykarbonátová škrupina:
Pokročilá polykarbonátová škrupina je navrhnutá tak, aby bola ľahká, vynikajúco tvarovaná a pohodlná s využitím technológie CAD.
 
Bioceramic Nylex Interior:
Poskytuje vylepšenú funkciu odvádzania vlhkosti a rýchleho sušenia.
Vyberateľný interiér.
Drážky pre ľudí, ktorí nosia okuliare.
 
ACS
Pokročilý ventilačný systém
Vďaka HJC technológii a skúsenostiam z MotoGP sa podarilo vyvinúť systém aerodynamiky a vetrania, ktorý nemá konkurenciu. Prilby HJC patria k prilbám s najlepším vetraním na trhu.
Zažite najlepší výkon so svojou prilbou HJC.
 
Záruka:
Záruka sa vzťahuje iba na chyby výrobcu a záručná doba sa u jednotlivých modelov HJC líši. Na sériu RPHA sa poskytuje záruka až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby, zatiaľ čo na všetky ostatné modely sa poskytuje záruka až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).
Záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia, nedbalosti, úprav, nehôd atď., spôsobené používateľom.
Zmena farby u fluorescenčných farieb nepodlieha záruke, pretože ide o typickú vlastnosť fluorescenčnej farby; môže vyblednúť alebo degradovať v závislosti od prostredia používateľa.
U plexi štítov platí záruka jeden rok od dátumu nákupu. Táto záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú nesprávnym používaním, nedbalosťou, čistením, úpravami, nehodami atď.

0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov