HJC

Prilba HJC FG JET EPEN MC1SF

HJC
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 97000
  Skladom
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
239,00 €
179,00 €
Parametre
Kód produktu: 97000
SKU: 141871
Kategória: Výpredaj otvorených prilieb

FG-JET je 3/4  otvorená  prilba so šrupinou Advanced Fiberglass Composite. Vychytávka tejto prilby je vybavená vnútornou slnečnou clonou s pružinou  ovládateľnou jedným dotykom.  FG-JET je vyrábaná v troch veľkostiach (XS / S, M / L, XL / XXL). Interiér SilverCool® udržuje v prilbe optimálnu teplotu a sviežosť  vďaka pokrokovej striebornej antibakteriálnej tkanine, ktorá odvádza vlhkosť a zápach. Táto výplň je odnímateľná  a zároveň vhodná na pranie.
 
ECE štandardy:
Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb určených pre cestnú premávku.
 
Vonkajšia škrupina zo sklenného vlákna:
Pokročilá kompozitná škrupina zo sklenného vlákna je navrhnutá tak aby bola ľahká, komfortná a perfektne sedela s využitím technológie CAD.
 
Plexi HJ-17R:
Všetky štíty HJC ponúkajú 99% UV-A & B ochranu
 
Slnečná clona HJ-V7:
Integrovaná slnečná clona: Vylepšené periférne videnie a vynikajúce blokovanie slnečného žiarenia pomáhajú znižovať namáhanie očí. Anti-Fog a Anti-Scratch povrch.
 
Silvercool interiér:
Poskytuje vylepšenú funkcie odvádzania vlhkosti a rýchleho sušenia.
Vyberateľný interiér.
Drážky pre ľudí, ktorí nosia okuliare.
 
ACS
Pokročilý ventilačný systém
Vďaka HJC technológii a skúsenostiam z MotoGP sa podarilo vyvinúť systém aerodynamiky a vetrania, ktorý nemá konkurenciu. Prilby HJC patria k prilbám s najlepším vetraním na trhu.
Zažite najlepší výkon so svojou prilbou HJC.
 
Záruka:
Záruka sa vzťahuje iba na chyby výrobcu a záručná doba sa u jednotlivých modelov HJC líši. Na sériu RPHA sa poskytuje záruka až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby, zatiaľ čo na všetky ostatné modely sa poskytuje záruka až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).
Záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia, nedbalosti, úprav, nehôd atď., spôsobené používateľom.
Zmena farby u fluorescenčných farieb nepodlieha záruke, pretože ide o typickú vlastnosť fluorescenčnej farby; môže vyblednúť alebo degradovať v závislosti od prostredia používateľa.

0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov