HJC

Prilba HJC i30 semi matná modrá / SEMI FLAT METALLIC BLUE

HJC
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 94091
  Skladom
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
149,00 €
Parametre
Kód produktu: 94091
SKU: 170035
Kategória: i30

i30 vyrobená na základe dlhoročných skúseností s dôrazom na dizajn, prichádza na trh ako jedna z najlepších otvorených prilieb. Disponuje plexi-štítom novej generácie. Tento nový štít s prípravou na Pinlock ponúka široký priezor bez skreslenia. Má posilnený rám okolo spodných okrajov, aby sa znížili veterné turbulencie.

Štít má tiež rýchloodopínací systém slúžiaci na obsluhu bez použitia nástrojov  a pre ľahkú inštaláciu a demontáž. Vylepšená vnútorná slnečná clona má oproti predošlému modelu väčšiu účinnú plochu. Systém 3 horných prieduchov zaisťuje maximálne prúdenie vzduchu do prilby, zatiaľ čo zadný výduch vytvára podtlakový efekt odvádzajúci teplo. Vrchná podšívka Multi-Cool a lícnica poskytujú vďaka antibakteriálnej látke aktívne odvádzanie vlhkosti. Zároveň zabezpečujú dodatočný chladiaci efekt. Členenie 2 Shell / 3 EPS znižuje váhu prilby a ponúka lepšie rozmery. Model i30 je tiež pripravený prijať Smart HJC systém Bluetooth 10B alebo 20B (* predávajú sa osobitne). Táto nová otvorená prilba sa stane v nasledujúcich rokoch best-sellerom .

ECE štandardy:

Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb určených pre cestnú premávku.

Polykarbonátová škrupina:

Pokročilá polykarbonátová škrupina je navrhnutá tak, aby bola ľahká, vynikajúco tvarovaná a pohodlná s využitím technológie CAD.

Plexi HJ-34:

Všetky štíty HJC ponúkajú 99% UV-A & B ochranu

Slnečná clona HJ-V9:

Integrovaná slnečná clona: Vylepšené periférne videnie a vynikajúce blokovanie slnečného žiarenia pomáhajú znižovať namáhanie očí. Anti-Fog a Anti-Scratch povrch.

Multicool interiér:

Poskytuje vylepšenú funkcie odvádzania vlhkosti a rýchleho sušenia.

Vyberateľný interiér.

Drážky pre ľudí, ktorí nosia okuliare.

ACS

Pokročilý ventilačný systém

Vďaka HJC technológii a skúsenostiam z MotoGP sa podarilo vyvinúť systém aerodynamiky a vetrania, ktorý nemá konkurenciu. Prilby HJC patria k prilbám s najlepším vetraním na trhu.

Zažite najlepší výkon so svojou prilbou HJC.

Záruka:

Záruka sa vzťahuje iba na chyby výrobcu a záručná doba sa u jednotlivých modelov HJC líši. Na sériu RPHA sa poskytuje záruka až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby, zatiaľ čo na všetky ostatné modely sa poskytuje záruka až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).

Záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia, nedbalosti, úprav, nehôd atď., spôsobené používateľom.

Zmena farby u fluorescenčných farieb nepodlieha záruke, pretože ide o typickú vlastnosť fluorescenčnej farby; môže vyblednúť alebo degradovať v závislosti od prostredia používateľa.

U plexi štítov platí záruka jeden rok od dátumu nákupu. Táto záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú nesprávnym používaním, nedbalosťou, čistením, úpravami, nehodami atď.

0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov