HJC

Prilba HJC i40 SPINA MC3HSF

HJC
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 95462
  Skladom
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
159,00 €
119,00 €
Parametre
Kód produktu: 95462
SKU: 169273
Kategória: Výpredaj otvorených prilieb

i40 je kompaktná a štýlová mestská semi-jet prilba. Škrupina Advanced Polycarbonate Composite Shell poskytuje nízku hmotnosť priby s vynikajúcim prispôsobením a pohodlím vďaka pokrokovej technológii CAD. V prilbe je integrovaná tmavá slnečná clona, ktorá sa rýchlo a ľahko vysúva. Antibakteriálna podšívka a lícnice sú odnímateľné a umývateľné. Prilba má prípravu na umiestnenie reproduktorov Bluetooth komunikátora, vďaka čomu je i40 perfektnou mestskou prilbou na každodenné použitie.
 
ECE štandardy:
Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb určených pre cestnú premávku.
 
Polykarbonátová škrupina:
Pokročilá polykarbonátová škrupina je navrhnutá tak, aby bola ľahká, vynikajúco tvarovaná a pohodlná s využitím technológie CAD.
 
Plexi XD-15:
Všetky štíty HJC ponúkajú 99% UV-A & B ochranu
 
Slnečná clona IS-11:
Integrovaná slnečná clona: Vylepšené periférne videnie a vynikajúce blokovanie slnečného žiarenia pomáhajú znižovať namáhanie očí. Anti-Fog a Anti-Scratch povrch.
 
Silvercool interiér:
Poskytuje vylepšenú funkcie odvádzania vlhkosti a rýchleho sušenia.
Vyberateľný interiér.
Drážky pre ľudí, ktorí nosia okuliare.
 
ACS
Pokročilý ventilačný systém
Vďaka HJC technológii a skúsenostiam z MotoGP sa podarilo vyvinúť systém aerodynamiky a vetrania, ktorý nemá konkurenciu. Prilby HJC patria k prilbám s najlepším vetraním na trhu.
Zažite najlepší výkon so svojou prilbou HJC.
 
Záruka:
Záruka sa vzťahuje iba na chyby výrobcu a záručná doba sa u jednotlivých modelov HJC líši. Na sériu RPHA sa poskytuje záruka až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby, zatiaľ čo na všetky ostatné modely sa poskytuje záruka až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).
Záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia, nedbalosti, úprav, nehôd atď., spôsobené používateľom.
Zmena farby u fluorescenčných farieb nepodlieha záruke, pretože ide o typickú vlastnosť fluorescenčnej farby; môže vyblednúť alebo degradovať v závislosti od prostredia používateľa.
U plexi štítov platí záruka jeden rok od dátumu nákupu. Táto záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú nesprávnym používaním, nedbalosťou, čistením, úpravami, nehodami atď.

0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov