HJC HJC

Prilba HJC i70 WATU MC10

Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 94054
  Skladom
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
249,00 €
199,00 €
Parametre
Kód produktu: 94054
SKU: 150310
Kategória: Výpredaj integrálnych prilieb

HJC i70 je moderná a elegantná športovo-turistická  prilba zložená z pokrokového polykarbonátového materiálu. Celotvárová škrupina je výrazne kompaktnejšia a ľahšia ako jej predchodca IS-17. I70 má vnútornú výklopnú slnečnú clonu s novou ľahko dosiahnuteľnou pákou. Vrchné vetracie otvory optimalizujú vetranie do vnútorných vzduchových kanálov a von cez vonkajší ventil s aerodynamickým dizajnom spojlera.
 
ECE štandardy:
Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb určených pre cestnú premávku.
 
Plexi HJ-31:
Všetky štíty HJC ponúkajú 99% UV-A & B ochranu
Príprava na Pinlock
1ks Pinlock fólia v balení
 
Slnečná clona HJ-V9:
Integrovaná slnečná clona: Vylepšené periférne videnie a vynikajúce blokovanie slnečného žiarenia pomáhajú znižovať namáhanie očí. Anti-Fog a Anti-Scratch povrch.
 
Supercool interiér:
Interiér Supercool udržuje jazdca v chlade a sviežosti vďaka odvádzaniu vlhkosti, zápachu a pokrokovej striebornej antibakteriálnej látke.
Odnímateľný interiér.
Drážky na okuliare: Je vhodný pre jazdcov, ktorí nosia okuliare a slnečné okuliare.
 
ACS:
Pokročilý ventilačný systém
Vďaka HJC technológii a skúsenostiam z MotoGP sa podarilo vyvinúť systém aerodynamiky a vetrania, ktorý nemá konkurenciu. Prilby HJC patria k prilbám s najlepším vetraním na trhu.
Zažite najlepší výkon so svojou prilbou HJC.
 
Záruka:
Záruka sa vzťahuje iba na chyby výrobcu a záručná doba sa u jednotlivých modelov HJC líši. Na sériu RPHA sa poskytuje záruka až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby, zatiaľ čo na všetky ostatné modely sa poskytuje záruka až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).
Záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia, nedbalosti, úprav, nehôd atď., spôsobené používateľom.
Zmena farby u fluorescenčných farieb nepodlieha záruke, pretože ide o typickú vlastnosť fluorescenčnej farby; môže vyblednúť alebo degradovať v závislosti od prostredia používateľa.
U plexi štítov platí záruka jeden rok od dátumu nákupu. Táto záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú nesprávnym používaním, nedbalosťou, čistením, úpravami, nehodami atď.

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov