HJC

Prilba HJC i71 SIMO MC6HSF

HJC
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 97058
  Na objednávku
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
269,00 €
Parametre
Kód produktu: 97058
SKU: 156576
Kategória: i71

i71

Model i71 posúva hranice modelu Sport-Touring vďaka novému elegantnému dizajnu škrupiny. Pokročilá polykarbonátová prilba má teraz 3 škrupiny v 6 dostupných veľkostiach, ktoré pomáhajú optimalizovať hmotnosť a pohodlie pre jazdca. Prestavaný horný vetrací otvor so zväčšenými ústnymi otvormi umožňuje zvýšený prívod vzduchu a ventiláciu. Novinkou pri modeli i71 je aj tvárový štít a slnečná clona. Tvárový štít HJ38 Pinlock ready sa dodáva s novým systémom uzamykania PE (Push/Eject) na zvýšenie bezpečnosti, ale stále sa dá ľahko používať v rukaviciach. Nová slnečná clona (HJV12) poskytuje jazdcovi novú 3-polohovú možnosť nastavenia slnečnej clony dopredu (až o 10 mm), čím poskytuje ideálnu ochranu pred slnkom. Model i71 bude tiež akceptovať druhú generáciu inteligentných systémov HJC Bluetooth.

SÚČASŤOU BALENIA:
PINLOCK DKS466

MOŽNOSTI CLONY / SLNEČNÉHO ŠTÍTU:
PLEXI HJ38 S PRÍPRAVOU PRE PINLOCK (číre, dymové, tmavé)
PLEXI HJ38 ZRKADLOVÝ ŠTÍT S PRÍPRAVOU PRE PINLOCK (modré, strieborné, zlaté)
HJV12 SLNEČNÁ CLONA

VYMENITEĽNÉ DIELY:
HORNÝ / SPODNÝ / ZADNÝ VETRACÍ OTVOR
DOSTIČKY, UCHYTENIE PLEXI
DEFLEKTOR DYCHU
KRYT BRADY
LÍCNICE
INTERIÉR

ZAMYKACÍ SYSTÉM:
MIKROPRACKA

NORMA ECE 22.06
Spĺňa alebo prekračuje schválenú normu ECE 22.06. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, štrukturálnu integritu podbradného remienka a požiadavky na označovanie prilieb pre cestné motocykle.

NOVÝ MECHANIZMUS SLNEČNÉHO ŠTÍTU
Integrovaná slnečná clona: Slnečná clona s dymovým odtieňom s povrchovou úpravou proti zahmlievaniu sa rýchlo a jednoducho nasadzuje pomocou nového systému ovládania umiestneného v spodnej časti. Jej nový mechanizmus umožňuje nastavenie hĺbky v 3 rôznych polohách podľa vašej morfológie a preferencií pre optimálne prispôsobenie.

ZÁMOK CLONY (SYSTÉM PUSH & RELEASE)
Nový zámok priezoru sa vďaka systému push and release otvára jednoduchšie a bezpečnejšie.

3 ROKY ZÁRUKA
Záruka sa vzťahuje na chyby výrobcu až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).

SMART HJC 2. GENERÁCIE
Modely prémiového komunikačného systému Bluetooth SMART HJC 2. generácie implementujú konštrukciu typu "všetko v jednom", ktorá je plne integrovaná do prilby, čo vám poskytne optimálne vyváženie hmotnosti a aerodynamiku počas jazdy. SMART HJC 50B a 21B je možné nainštalovať na prilby RPHA 71, RPHA 91, RPHA 31 alebo i71. Vyvinuté spoločne so spoločnosťou SENA a prispôsobené špeciálne pre prilby HJC.

*Všetky zariadenia SMART HJC sa predávajú samostatne.

0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov