Suzuki

Motocykel SUZUKI GSX-1300RR Hayabusa CJH M4

Suzuki
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 98650
  Na objednávku
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
16 990,00 €
Parametre
Kód produktu: 98650
SKU: GSX1300RRQ2M4
Kategória: Motocykle
SUZUKI Hayabusa

DOKONALE PRIPRAVENÝ
Výsledkom absolútnej odhodlanosti a neúnavného úsilia je nová generácia motocykla, ktorý je dokonale pripravený na to, aby sa jazdci smelo vydali v ústrety budúcnosti.

PRIPRAVENÝ NA AKCIU
Robustný zoznam pokročilých elektronických riadiacich systémov, ktoré tvoria systém inteligentnej jazdy Suzuki (Suzuki Intelligent Ride System, S.I.R.S), presahuje rámec systémov SDMS-?.

PREPÍNAČ REŽIMU VÝKONU
Vyberte si z troch rôznych režimov výkonu motora, ktoré riadia prísun výkonu tak, aby zodpovedal stavu vozovky a jazdným podmienkam. Režim 1 poskytuje najcitlivejšiu odozvu na plyn a maximálny výkon. Je to jasná voľba skúseného jazdca počas športovej jazdy. Režim 2 poskytuje jemnejšiu odozvu na plyn a lineárnejší prísun výkonu. Vďaka tomu je to praktický režim pre každodenné jazdenie. Režim 3 poskytuje najjemnejšiu odozvu na plyn a ponúka miernu krivku výkonu so zníženým maximálnym výkonom. Je vhodný na jazdu na mokrej alebo klzkej vozovke alebo vtedy, keď si ešte len zvykáte na potenciál absolútne športového motocykla.

KONTROLNÝ SYSTÉM ZABRAŇUJÚCI ZDVIHNUTIU
Spoločnosť Suzuki úspešne vyvinula pokročilý systém, ktorý maximalizuje akceleračný výkon a zároveň zabraňuje zdvihnutiu predného kolesa. Keď je aktivovaný, ponúka možnosť výberu z 10 nastavení režimu. Režim 1 poskytuje minimálnu kontrolu a režim 10 prakticky neumožňuje zdvihnutie predného kolesa, a to ani pri úplnom otvorení škrtiacej klapky so spolujazdcom vzadu.

SYSTÉM KONTROLY TRAKCIE MOTION TRACK
Tento systém posúva kontrolu trakcie na novú úroveň využitím údajov z IMU, prostredníctvom ktorých sa nepretržite kontroluje uhol naklonenia a efektívne sa obmedzuje šmyk v zákrutách aj na rovných cestách. Poskytuje väčšiu stabilitu za každých okolností, umožňuje sebavedomé riadenie v rôznych jazdných podmienkach a súčasne znižuje stres a únavu. Systém poskytuje možnosť výberu z 10 nastavení režimu a v prípade potreby ho možno vypnúť. Čím má režim vyššie číslo, tým rýchlejšie sa kontrola trakcie aktivuje a tým proaktívnejšie systém obmedzuje pretáčanie kolies.

PREDNÉ BRZDOVÉ STRMENE BREMBO STYLEMA®
Motocykel Hayabusa využíva najnovšie predné brzdové strmene Stylema® od spoločnosti Brembo. Tieto nové strmene majú ľahší, kompaktnejší a starostlivo tvarovaný dizajn určený pre vysokovýkonné motocykle. Zvyšujú prúdenie vzduchu okolo brzdových doštičiek pre rýchlejšie ochladzovanie a okamžitú odozvu. Párovo sa kombinujú s prednými diskami s priemerom, ktorý sa zväčšil z 310 mm na 320 mm, a majú nový vzor otvorov, ktorý ešte viac pomáha optimalizovať účinnosť chladenia.

OPTIMALIZOVANÉ ZAVESENIE
Inverzné kazetové vidlice KYB poskytujú 120-milimetrový zdvih predného kolesa a na vnútorných trubiciach vidlíc s vonkajším priemerom 43 mm sú ošetrené diamantovou uhlíkovou povrchovou vrstvou (DLC), čo znižuje trenie a zlepšuje reakciu na malé nerovnosti na povrchu vozovky. Predpätie pružín, kompresné tlmenie a tlmenie odskoku sú plne nastaviteľné. Vnútorná konštrukcia bola vylepšená, aby lepšie absorbovala povrch vozovky a zabezpečila ešte plynulejšiu a stabilnejšiu jazdu s optimálnym záberom. Prerobená bola aj vnútorná konštrukcia plne nastaviteľného zadného zavesenia KYB, čím sa maximalizuje komfort a stabilita v priamom smere. Okrem toho boli optimalizované nastavenia predného aj zadného zavesenia 07 na dosiahnutie jazdnej stability s neutrálnym dojmom pri akejkoľvek rýchlosti.

KRÁSA JEMNÉHO PRÍSTROJOVÉHO VYBAVENIA
Vertikálne umiestnené stretávacie svetlá a projektorové diaľkové svetlomety motocykla Hayabusa sú vyhotovené v technológii svetelných diód LED. Ich výrazný svetelný vzor poskytuje jasné osvetlenie v noci, vďaka čomu je motocykel Hayabusa dobre viditeľný pre chodcov a iných účastníkov cestnej premávky.

SYSTÉM KONTROLY ZÁVISLÝ OD SKLONU
Monitoruje postoj a sklon motocykla, čím pomáha zabrániť zdvihu zadného kolesa pomocou systému ABS na kontrolu brzdného tlaku a kompenzáciu brzdenia pri jazde z kopca.

SYSTÉM KONTROLOVANÉHO ROZJAZDU
Otočte plynom a zažite efektívny rozjazd a akceleráciu podobným spôsobom, akým pretekári opúšťajú štartovaciu čiaru. Výber z troch nastavení režimu vám umožní prispôsobiť otáčky motora pri rozjazde vašim skúsenostiam alebo sebadôvere. Režim 1 obmedzuje otáčky motora pri rozjazde na 4 000 otáčok za minútu, režim 2 pracuje pri 6 000 otáčkach za minútu a režim 3, ktorý je najrýchlejší, pracuje pri 8 000 otáčkach za minútu.

ASISTENČNÝ SYSTÉM PRE ROZJAZD DO KOPCA
Asistenčný systém pre rozjazd do kopca je navrhnutý tak, aby automaticky brzdil zadnou brzdou 30 sekúnd po zastavení a státí na svahu, aj keď uvoľníte brzdovú páku alebo pedál. To pomáha zaistiť plynulejší rozbeh bez obáv z posúvania motocykla dozadu. Systém sa vypne buď rýchlym dvojitým stlačením páky prednej brzdy, alebo zrýchlením, čím sa umožní rozjazd zo stoja.

TEMPOMAT
K dispozícii je možnosť zmeniť nastavenie rýchlosti z 31 km/h na 200 km/h počas jazdy pri 2 000 až 7 000 ot./min na druhom alebo vyššom prevodovom stupni. Praktická funkcia obnovenia znovu zapne systém a po brzdení zrýchli na naposledy nastavenú rýchlosť.

Typ motora: Štvortaktný, vodou chladený, DOHC, štvorvalcový
Spotreba*: 6,7 L / 100 km
CO2 emisie*: 157 g / km
Vŕtanie a zdvih: 81 mm x 65 mm
Prevodovka: Šesťstupňová s konštantnou mriežkou
Výkon: 140kW (190PS) / 9 700 rpm
Krútiaci moment: 150 Nm / 7 000 rpm
Celková dížka: 2 180 mm
Celková šírka: 735 mm
Celková výška: 1 165 mm
Rázvor kolies: 1 480 mm
Svetlá výška: 125 mm
Predná Náprava: Obrátené teleskopické, s vinutými pružinami a olejovými tlmičmi
Zadná Náprava: Kĺbové, s vinutými pružinami a olejovými tlmičmi
Predné Brzdy: Brembo Stylema®, štvorpiestikové, dva kotúče, s funkciou ABS
Zadné Brzdy: Nissin, jednopiestikové, jeden kotúč, s funkciou ABS
Predná pneumatika: 120/70ZR17M/C (58W), bezdušová
Zadná pneumatika: 190/50ZR17M/C (73W), bezdušová
*:
Merané na základe podmienok Worldwide Motorcycle Test Cycle (WMTC) emisii výfukových plynov.

0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov