Bridgestone

Pneum.Bridg.160/60 ZR17 S21R 69W TL

Bridgestone
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 90184
  Skladom
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
122,00 €
Parametre
Kód produktu: 90184
SKU: 8445
Kategória: Pneumatiky
BATTLAX-S21
ŠPORTOVÁ PNEUMATIKA PRE MOTOCYKLE HYPERSPORT
Vzrušenie z jazdy v akýchkoľvek podmienkach
Extrémne zatáčanie
Vysoký kilometrový výkon
Žiadne kompromisy v oblasti bezpečnosti

LEPŠIA CELKOVÁ OVLÁDATEĽNOSŤ
Oceľové lanko je vyrobené z individuálne pogumovaných vnútorných vlákien s vysokou tepelnou vodivosťou, čo zvyšuje prenos tepla a znižuje riziko zlomenia. Jeho vlastnosti podporujú stabilitu pri vysokej rýchlosti, priľnavosť, absorpciu a odolnosť.

NIŽŠIA TEPLOTA, VÄČŠIA STABILITA
Ľahké a odolné kordy ovinuté po obvode pneumatiky poskytujú plynulé vnímanie priľnavosti. To prispieva k vysokému výkonu vďaka zníženiu hmotnosti, lepšej priľnavosti, rotačnej stabilite, rýchlostnému výkonu a tlmeniu.

3-DIELNA ZMES
Pokročilá technológia 3-sekčnej zmesi spoločnosti Bridgestone pre prednú pneumatiku. Zmes v strede behúňa je tvrdšia, aby zabezpečila stabilitu pri prudkom brzdení, priame ovládanie a vysokú odolnosť. Na okrajoch je zmes mäkká a lepkavá pre maximálnu priľnavosť v zákrutách - najlepšie pre plný uhol náklonu.

5 SEKČNÁ ZMES
Túto jedinečnú technológiu 5-pásovej zmesi vyvinuli inžinieri spoločnosti Bridgestone MotoGP pre zadné pneumatiky a zahŕňa 3 rôzne zmesi. Zmes v strede behúňa je tvrdá, pre výnimočnú stabilitu, priame ovládanie a vysokú odolnosť. Mäkšia zmes viac smerom k okrajom poskytuje maximálnu priľnavosť v strede valenia pre rýchle zrýchlenie zo zákrut. A vďaka obzvlášť mäkkej zmesi v ramenných častiach sa môžete bez obáv pustiť do plného náklonu. Výnimočná technológia pre výnimočnú jazdu!

VÄČŠIA PRIĽNAVOSŤ PREDNEJ PNEUMATIKY
Výkon na mokrom povrchu sa zlepšil vďaka výraznému zvýšeniu množstva kyseliny kremičitej v porovnaní s bežnou pneumatikou SILICA RICH.

BEZPEČNEJŠÍ KONTAKT S VOZOVKOU
Polymér zlepšuje odolnosť pneumatiky voči opotrebovaniu a kremík prispieva k výkonu na mokrom povrchu. RC POLYMER, vyvinutý s použitím kľúčovej technológie NanoPro-Tech® spoločnosti Bridgestone, prispieva k lepšiemu výkonu na mokrom povrchu a dlhšej životnosti.

VÄČŠIA PRIĽNAVOSŤ, VÄČŠÍ POČET NAJAZDENÝCH KILOMETROV
Technológia NanoPro-Tech™ spoločnosti Bridgestone optimalizuje výkon pneumatík na molekulárnej úrovni. To pomáha znižovať trenie, teplo a deformáciu behúňa počas otáčania pneumatiky, čo vedie k lepšej priľnavosti a dlhšej životnosti behúňa.
0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov