Bridgestone Bridgestone

Pneum.Bridg.180/55 ZR17 S23R 73W TL

Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 98872
  Skladom
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
197,00 €
Parametre
Kód produktu: 98872
SKU: 24758
Kategória: Pneumatiky
BATTLAX HYPERSPORT S23R
180/55 ZR17 S23R (73W) TL

IPC 24758
EAN 3286342475813
Čistá hmotnosť 5.565 Kg

Veľká rýchlosť v zákrutách a priľnavosť ramien
O 4 % rýchlejší čas na mokrej trati
O 3 % kratšia brzdná dráha na mokrej trati
Vyššia odolnosť o 8 %
Nová referenčná pneumatika hypersport

3-VRSTVOVÁ ZMES
Pokročilá technológia zmesi behúňa spoločnosti Bridgestone pre vašu prednú pneumatiku. Tvrdá behúňová zmes v strede pneumatiky zabezpečuje stabilitu pri prudkom brzdení, ovládateľnosť v priamom smere a vysoký kilometrový výkon. Na ramenách je zmes mäkká a poskytuje vysokú priľnavosť v zákrutách a spätnú väzbu... až do plného uhla náklonu.

5-VRSTVOVÁ ZMES
Táto jedinečná technológia zmesi behúňa zadnej pneumatiky, vyvinutá inžiniermi spoločnosti Bridgestone pre MotoGP, kombinuje 3 rôzne zmesi behúňa. Tvrdá behúňová zmes v strede pneumatiky ponúka zvýšenú stabilitu, ovládateľnosť v priamom smere a vysoký kilometrový výkon. Zmes v hornej časti ramien poskytuje maximálnu trakciu pri polovičnom uhle náklonu v zákrutách. Zmes v spodnej časti ramena ponúka vysokú bočnú priľnavosť a pocit kontaktu s vozovkou pri vysokých uhloch náklonu. Výnimočná technológia pre výnimočnú jazdu!

NIŽŠIA TEPLOTA, VÄČŠIA STABILITA
Ľahké a odolné kordy ovinuté po obvode pneumatiky zabezpečujú plynulé vnímanie priľnavosti. To prispieva k vysokému výkonu vďaka zníženiu hmotnosti, lepšej priľnavosti, rotačnej stabilite, rýchlostnému výkonu a tlmeniu.

LEPŠIA CELKOVÁ OVLÁDATEĽNOSŤ
Oceľové lanko je vyrobené z individuálne pogumovaných vnútorných vlákien s vysokou tepelnou vodivosťou, čo zvyšuje prenos tepla a znižuje riziko zlomenia. Jeho vlastnosti podporujú stabilitu pri vysokej rýchlosti, priľnavosť, absorpciu a odolnosť.

LEPŠÍ KONTAKT S VOZOVKOU
Technológia RC Polymer optimalizuje rozloženie kremíka v gumovej zmesi a zlepšuje pružnosť behúňa, čo umožňuje lepší kontakt s povrchom vozovky za tepla aj za studena. Nižšie molekulové trenie zároveň znižuje valivý odpor, a tým aj spotrebu paliva.

ZVÝŠENÁ PRIĽNAVOSŤ PREDNEJ PNEUMATIKY
Vyšší výkon na mokrej vozovke vďaka ešte vyššiemu množstvu kremíka v porovnaní s bežnou zmesou SILICA RICH.

VÄČŠIA PRIĽNAVOSŤ, VÄČŠÍ POČET NAJAZDENÝCH KILOMETROV
NanoPro-Tech&trade je názov technológie spoločnosti Bridgestone, ktorá optimalizuje výkon pneumatík na molekulárnej úrovni. Pomáha znižovať trenie, teplotu a deformáciu behúňa pri otáčaní pneumatiky, čo vedie k lepšej priľnavosti a dlhšej životnosti pneumatiky.

LEPŠÍ VÝKON NA MOKREJ VOZOVKE
Dizajn behúňa kombinuje pulzné drážky s malými stredovými deflektormi. Pulzné drážky vyrovnávajú prúdenie a rýchlosť vody, vďaka čomu je odvod vody efektívnejší. To všetko vedie k lepšej priľnavosti a adhézii za mokra a nižšiemu sklzu.

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov