Schuberth

Prilba Schuberth C5 Eclipse žltá

Schuberth
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 95985
  Vypredané
729,00 €
539,00 €
Parametre
Kód produktu: 95985
SKU: 4159008
Kategória: Schuberth C5

Pre rok 2022 prichádza Schuberth s úplne novým prepracovaným modelom odklápacej prilby SCHUBERTH C5. Na vývoji tejto prilby SCHUBERTH C5 strávili technici 20 000 pracovných hodín , použili viac ako 2000 testovaných prilieb a najazdili 400 hodín po Nemeckých cestách. Ako prvá prilba v ponuke SCHUBERTH je homologovaná aj pre použitie v otvorenej polohe, teda má homologizáciu P/J. V novej C5 sa spája unikátny moderný dizajn, vysoká bezpečnosť, výborné aerodynamické vlastnosti s úžasným aero akustickým výkonom. Každý užívateľ si môže byť istý že dostáva do rúk najtichšiu odklápaciu prilbu na trhu. Nový bezšvový Individual interiér ponúka bezkonkurenčnú úroveň pohodlia aká ešte nebola použitá nikdy pre tým.

ZVUK TICHA - Pri vývoji tejto prilby strávili technici SCHUBERTH viac ako 200hodín vo veternom tuneli kde optimalizovali dizajn škrupiny k dokonalosti. Nový systém krčnej obruby prilby umožňuje prilbe dosiahnuť pozoruhodné vlastnosti 85Db pri rýchlosti 100km/h na naked motocykli.

NOVÝ VENTILAČNÝ SYSTÉM - Dvojitý otvor bradového vetrania s umývateľným a vymeniteľným filtrom pre správne dýchanie v extrémnych podmienkach. Tlačidlo umožňuje variabilné nastavenia vetrania. Ventilačný systém zabezpečuje optimálnu thermo reguláciu hlavy a maximalizuje výkon a pohodlie jazdca. Dvojité nasávania plynule prechádza celým priestorom prilby cez ventilačné kanály a vzduch je odvádzaný novým spojlerom v zadnej časti prilby.

NOVÝ EPS INTERIÉR INDIVIDUAL -  EPS interiér nastavuje nový štandard v oblasti komfortu jazdca. Interiér bol vyvinutý tak aby každému zákazníkovi prinášal maximálne pohodlie či už ide o mužov alebo ženy. Interiér je kompletne vyberateľný , prateľný a antibakteriálny. Možnosť vymeniť časti interiéru aby prilba dokonala sedela na hlave.

BEZPEČNOSŤ PREDOVŠETKÝM - Prvá prilba homologovaná aj pre použitie v otvorenej polohe. Škrupina je vyrobená z DFP sklolaminátu s vystuženým carbonovými vláknami vo vrchnej vrstve pre lepšiu ochranu a hmotnosť prilby. Nový systém zapínania ma za následok lepši pohodlie v oblasti brady a krku jazdca.

INTERKOM SYSTÉM SC2 - Nový komunikačný systém SC2 ktorého výrobcom je značka SENA, tá patrí medzi najlepšie na svete. V novej SCHBERTH C5 sa nachádzajú zabudované HD reproduktory rovnaké ako pri modely SENA 50S teda najvyššej modelovej rady. Rovnako kvalitný mikrofón a zabudovaná anténa pracujúca na systéme MESH, Bluetooth anténa a tiež FM anténa pre kvalitný príjem rádia. Prilba je kompletne pripravená pre použite SC2 interkomu - stačí jednoduché nacvaknutie zariadenia v zadnej časti prilby a hotovo. Vďaka MESH technológii je možne sa prakticky spojiť s neobmedzeným počtom účastníkov. Systém má tiež nový pokročilý systém pre odstránenie šumu.

FUNKCIA STÁLEJ POLOHY PLEXISKLA - AJ po otvorení alebo uzatvorení prilby zostáva poloha plexiskla v rovnakej pozícii ako bola nastavená pred otvorením . Nie je preto potrebné plexisklo pred odklopením prilby zatvárať.

VLASTNOSTI:

Viac ako 20 ročné skúsenosti pri vývoji tejto prilby
Nový moderný agresívnejší dizajn no zároveň najtichšia prilba na trhu iba 85Db pre rýchlosti 100km/h na NAKED motocykli
Škrupina je vyrobená z DFP sklolaminátu s vystuženými carbonovými vláknami vo vrchnej vrstve pre lepšiu ochranu a hmotnosť prilby.
Hmotnosť 1640 g ± 50 g pre veľkosti 59 a 1790 g ± 50 g pri veľkosti 61
Na vývoji tejto prilby SCHUBERTH C5 strávili technici 20 000 pracovných hodín , použili viac ako 2000 testovaných prilieb a najazdili 400 hodín po Nemeckých cestách
P/J homologizácia pre použitie aj v otvorenej polohe
Nový ventilačný systém
Dvojité predné bradové vetranie s umývateľným a vymeniteľným filtrom
Nový EPS interiér INDIVIDUAL je kompletne vyberateľný , prateľný a antibakteriálny
V prilbe je už osadený kvalitný mikrofón , HD reproduktory ktoré sú použite v interkome SENA 50S, MESH anténa a 3x Rádio FM anténa.
Prilba je kompletné pred pripravená na použite s interkomom SCHUBERTH SC2 ktorý stačí iba PLUG and PLAY nacvaknúť v zadnej časti prilby.
Funkcia stálej polohy plexiskla
Prilba mám slnečnú clonu s UV ochranou
Prilba má predprípravu pre jednoduché vloženie okuliarov
Plexisklo Systém pre rýchlu výmenu bez použitia náradia - PINLOCK je súčasťou balenia
Zapínanie nový mikrometrický systém
Prilba má bradový aj nosový deflektor

0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov