HJC HJC

Prilba HJC RPHA11 CARBON NAKRI MC5SF

Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 92356
  Skladom
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
599,00 €
449,00 €
Parametre
Kód produktu: 92356
SKU: 131575
Kategória: Výpredaj integrálnych prilieb

RPHA 11 CARBON, vyrobená pre závodné dráhy, je prémiová športová prilba HJC, ktorá má aerodynamickú štruktúru škrupiny pre extrémny výkon pri maximálnych rýchlostiach. Vonkajší plášť z uhlíkových vlákien poskytuje nízku hmotnosť, komfort a ochranu hlavy so zvýšenou odolnosťou voči nárazom. Široký priezor poskytuje zväčšené zorné pole a široké periférne videnie. Jazdcom v polohe  za predným štítom motocykla slúži vynikajúci systém vetrania prúdiacim vzduchom. Medzi ďalšie bezpečnostné prvky patria: Reflexné nášivky v zadnej časti a Systém Núdzového uvoľnenie Lícnic pre bezpečné a rýchle zloženie helmy v krajných situáciách. K dispozícii so SMART HJC Bluetooth.
 
ECE štandardy:
Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb určených pre cestnú premávku.
 
Karbónová vonkajšia škrupina:
Vonkajšia škrupina z uhlíkových vlákien je ľahká a pohodlná. Zároveň poskytuje zvýšený výkon pri odolnosti voči nárazom
 
Plexi štít HJ-26:
Všetky štíty HJC ponúkajú 99% UV-A & B ochranu
2D plochý štít je vybavený uchytením na strhávacie fólie. Strhávacie fólie je možné dokúpiť zvlášť.
Súčasťou balenia je ďalší 2D tmavý dymový štít.
Plexi je vybavené uchytením na Pinlock.
1ks Pinlock je súčasťou balenia.
Vylepšený systém dvojitého zamykania štítu so stredovým klipom je ideálny pre závodné podmienky.
Systém rýchloupínania štítu ponúka jednoduchý a bezpečný systém na rýchle odstránenie štítu z prilby bez použitia nástrojov.
 
Testovaná vo veternom tuneli:
Prilby HJC sú testované v laboratóriu aj v reálnom živote, aby vyhovovali najvyšším štandardom kvality. HJC je jednou z mála spoločností s vlastným najmodernejším laboratóriom vybaveným aerodynamickým tunelom. Tunel slúži na testovanie aerodynamiky, ventilácie, hluku a ďalších. Testovacie laboratórium s aero tunelom HJC meria vzdušné sily v rôznych jazdných podmienkach na zlepšenie výkonu prilby.
 
Interiér:
Pokročilá antibakteriálna tkanina poskytuje vylepšenú funkciu odvádzania vlhkosti a rýchleho sušenia.
Odnímateľný interiér.
Drážky na okuliare môžu vyhovovať jazdcom, ktorí nosia dioptrické okuliare
 
ACS:
Pokročilý ventilačný systém
Vďaka HJC technológii a skúsenostiam z MotoGP sa podarilo vyvinúť systém aerodynamiky a vetrania, ktorý nemá konkurenciu. Prilby HJC patria k prilbám s najlepším vetraním na trhu.
Zažite najlepší výkon so svojou prilbou HJC.
 
Vlastnosti RPHA:
Emergenci kit lícnice pre rýchle odstránenie lícnic v prípade krízovej situácie
Dvojitý D krúžok na upínanie
Rapid Fire – rýchla výmena plexi štítu bez použitia náradia
 
Záruka:
Záruka sa vzťahuje iba na chyby výrobcu a záručná doba sa u jednotlivých modelov HJC líši. Na sériu RPHA sa poskytuje záruka až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby, zatiaľ čo na všetky ostatné modely sa poskytuje záruka až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).
Záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia, nedbalosti, úprav, nehôd atď. Spôsobené používateľom.
Zmena farby u fluorescenčných farieb nepodlieha záruke, pretože ide o typickú vlastnosť fluorescenčnej farby; môže vyblednúť alebo degradovať v závislosti od prostredia používateľa.
U plexi štítov platí záruka jeden rok od dátumu nákupu. Táto záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú nesprávnym používaním, nedbalosťou, čistením, úpravami, nehodami atď.

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov