HJC HJC

Prilba HJC RPHA31 semi matná modrá/SEMI FLAT METALLIC BLUE

Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 96997
  Na objednávku
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
429,00 €
Parametre
Kód produktu: 96997
SKU: 140035
Kategória: RPHA31

RPHA 31
RPHA SERIES 2. generácie

RPHA 31 ponúka zvýšenú odolnosť voči nárazom a maximálnu ochranu vďaka škrupine Premium Integrated Matrix (PIM) Evo a EPS s viacerými hustotami. Model RPHA 31 s integrovanou slnečnou clonou, ktorý bol vďaka rozsiahlemu testovaniu v aerodynamickom tuneli skonštruovaný tak že, znižuje hladinu hluku a turbulencie vetra.
RPHA 31 bude tiež kompatibilná s druhou generáciou komunikačných systémov SMART HJC Bluetooth, ktoré jazdcom umožnia zostať v spojení a sústrediť sa na cestu pred sebou.

SÚČASŤOU BALENIA:
PINLOCK 120 DKS467

MOŽNOSTI CLONY / SLNEČNÉHO ŠTÍTU:
HJ39 PLEXI S PRÍPRAVOU NA PINLOCK
HJ39 ZRKADLOVÉ PLEXI S PRÍPRAVOU NA PINLOCK
HJV12 SLNEČNÁ CLONA

VYMENITEĽNÉ DIELY:
SLNEČNÁ CLONA
LÍCNICE
INTERIÉR

ZAMYKACÍ SYSTÉM:
JEDNODOTYKOVÉ ZAPÍNANIE (MIKROPRACKA)


ŠTANDARD ECE 22.06
Spĺňa alebo prekračuje schválenú normu ECE 22.06. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, štrukturálnu integritu podbradného remienka a požiadavky na označovanie prilieb pre cestné motocykle.

PIM EVO ŠKRUPINA
NOVÝ MATERIÁL ŠKRUPINY kombinácia uhlíkovo-aramidových vlákien, uhlíkových vlákien, sklenených vlákien, organickej netkanej textílie a prírodných ľanových vlákien, ktorý poskytuje zvýšenú odolnosť voči nárazom pre pohodlnejšiu a ľahšiu prilbu.

DOKONALÉ NASADENIE A DEFLEKTOR PRIEZORU
RPHA 31 má predĺženú škrupinu a EPS na brade, ktoré poskytujú úplné priľnutie na úrovni tváre v porovnaní s klasickými otvorenými prilbami. Prichádza tiež spolu s úplne novým deflektorom priezoru, ktorý môžete vytiahnuť, a držiakom priezoru, ktorý znižuje hluk, zabezpečuje priezor a blokuje prichádzajúci vietor. Testovaná v laboratóriu a taktiež aj v „reálnom živote“, aby spĺňala najvyššie štandardy kvality. HJC je jedným z mála výrobcov prilieb, ktorý prevádzku vlastný veterný tunel. V tuneli je testovaná aerodynamika, ventilácia, hlučnosť a ďalšie zaujímavé parametre nových produktov.

RPHA PERFECT FIT INTERIÉR
Úplne nový dizajn a materiál radu RPHA
Pokročilá antibakteriálna tkanina zabezpečuje lepší odvod vlhkosti a rýchloschnúcu funkciu
Drážky na okuliare
3D tvarované lícnice
Reflexný materiál pre bezpečnosť
Vymeniteľné lícnice medzi veľkosťami
Umývateľný, pohodlný interiér a lícnice

ZÁRUKA 5 ROKOV
Záruka sa vzťahuje na chyby výrobcu až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).

SMART HJC 2. GENERÁCIE
Modely prémiového komunikačného systému Bluetooth SMART HJC 2. generácie implementujú konštrukciu typu "všetko v jednom", ktorá je plne integrovaná do prilby, čo vám poskytne optimálne vyváženie hmotnosti a aerodynamiku počas jazdy. SMART HJC 50B a 21B je možné nainštalovať na prilby RPHA 71, RPHA 91, RPHA 31 alebo i71. Vyvinuté spoločne so spoločnosťou SENA a prispôsobené špeciálne pre prilby HJC.

0
5
4
3
2
1

Pre tento produkt neboli pridané žiadne recenzie.

Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov