HJC

Prilba HJC V30 HARVEY MC21

HJC
Zobraziť recenzie >>
Pridať k obľubeným
Katalógové číslo: 95450
  Skladom
:
Nakúpte nad 100,00 € a máte DOPRAVU ZDARMA!
209,00 €
179,00 €
Parametre
Kód produktu: 95450
SKU: 168121
Kategória: Výpredaj otvorených prilieb

V30
 
V30 je otvorená prilba v unikátnom  retro štýle. Škrupina Advanced fiber glass Shell poskytuje nízku hmotnosť prilby s vynikajúcim prispôsobením a pohodlím vďaka pokrokovej technológii CAD. Táto 3 prilba je vybavená integrovanou slnečnou clonou odolnou voči poškriabaniu, ktorá sa hladko posúva nahor a nadol do troch pozícií. Pre zvýšenie vintage pocitu je V30 vybavená koženým a semišovým interiérom. Ušné podušky sú odnímateľné a umývateľné. Prilba má prípravu na umiestnenie reproduktorov Bluetooth komunikátora.
 
ECE štandardy:
Spĺňa alebo prekračuje schválenie ECE 22.05. Testovanie zahŕňa útlm energie, odolnosť proti prieniku, konštrukčnú integritu upínacieho remienka a požiadavky na označovanie prilieb v určených pre cestnú premávku.
 
Vonkajšia škrupina zo sklenného vlákna:
Pokročilá kompozitná škrupina zo sklenného vlákna je navrhnutá tak aby bola ľahká, komfortná a perfektne sedela s využitím technológie CAD.
 
Slnečná clona IS-10:
Integrovaná slnečná clona: Vylepšené periférne videnie a vynikajúce blokovanie slnečného žiarenia pomáhajú znižovať namáhanie očí. Anti-Fog a Anti-Scratch povrch.
 
Silvercool interiér:
Interiér Supercool udržuje jazdca v chlade a sviežosti vďaka odvádzaniu vlhkosti, zápachu a pokrokovej striebornej antibakteriálnej látke.
Odnímateľný interiér.
Drážky na okuliare: Je vhodný pre jazdcov, ktorí nosia okuliare a slnečné okuliare.
 
Záruka:
Záruka sa vzťahuje iba na chyby výrobcu a záručná doba sa u jednotlivých modelov HJC líši. Na sériu RPHA sa poskytuje záruka až 5 rokov od dátumu nákupu alebo 7 rokov od dátumu výroby, zatiaľ čo na všetky ostatné modely sa poskytuje záruka až 3 roky od dátumu nákupu alebo 5 rokov od dátumu výroby (podľa toho, čo nastane skôr).
Záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú v dôsledku nesprávneho použitia, nedbalosti, úprav, nehôd atď. Spôsobené používateľom.
Zmena farby u fluorescenčných farieb nepodlieha záruke, pretože ide o typickú vlastnosť fluorescenčnej farby; môže vyblednúť alebo degradovať v závislosti od prostredia používateľa.
U plexi štítov platí záruka jeden rok od dátumu nákupu. Táto záruka sa nevzťahuje na problémy, ktoré vzniknú nesprávnym používaním, nedbalosťou, čistením, úpravami, nehodami atď.

0.0
0% zákazníkov odporúča produkt
5
4
3
2
1
Doprava zadarmo
nad 100,00 €
Bezpečná platba
kartou
Nakupujete od distribútora
Garantujeme kvalitu
Zákaznícká podpora
od profesionálov